Medlemmer

Medlemmer

MEDLEMMER FNG KONTAKTPERSON FUNKSJON EPOST PERSON MOBIL KLUBB/ORG
FNG styret Lars Havrevold Leder lh@gcae.no 91140350 FNG
Aas Gaard Golfpark AS Tor Oddvar Torve Daglig Leder torve@hakadalgolf.no  91346692 Hakadal Golfklubb
Atlungstad Golfbane Pål Jan Stokke Daglig Leder manager@atlungstadgolf.com 90531870 Atlungstad GK
Ballerud Golf AS Thomas Faale Daglig Leder thomas@ballerud.no 90058067 Ballerud Golf
Bærum Golfklubb Bente Rosenberg Daglig Leder bente@bmgk.no  41918803 Bærum Golfklubb
Drøbak Golfklubb Jens Gilboe Daglig Leder jens@drobakgolf.no 92899898 Drøbak Golfklubb
Evje Golfpark AS Morten Andersen Daglig Leder morten@evjegolf.no 91799699 Moss og Rygge
Fitzøe Gård Golfbane AS Scilla Treschow Hokholt Styreleder Fritzøe GB Scilla@hokholt.no 97664100 Larvik Golfklubb
Gamle Fredrikstad Christoffer Halvorsrød Daglig Leder ch@gfgk.no 41431588 Gamle Fredrikstad GK
Golf Management Ådne Stensland Daglig Leder adnes@golfmanagement.no  90892537 Golf Management
Grini Golfklubb Erik Holmen Daglig Leder erik@grinigolfklubb.no 99590759 Grini Golfklubb
Grønmo Golfklubb Øyvind Ervik Daglig Leder oyvind@gronmogk.no 40039615 Grønmo Golfklubb
Haga Golfpark AS  Erik Solberg Daglig leder erik@hagagolf.no 40418100 Haga Golfklubb
Kjekstad Golfklubb Bjørn Lohne Daglig Leder post@kjekstad-gk.no 47307990 Kjekstad Golfklubb
Kobbertveit Golf & Naturpark Olaug Evanger Daglig leder o-evang@online.no 91330548 Sotra Golfklubb
Kongsvinger Golfklubb Daniel Larsson Daglig leder daniel@kongsvingergolf.no 41501177 Kongsvingers Golf
Larvik Golfklubb/Fitzøe Gård Bjørn Ekvall Daglig leder Bjorn@larvikgolf.no 90179838 Larvik Golfklubb
Lofoten Links Frode Hov Daglig Leder frode@lofotenlinks.no 91769809 Lofoten GK
Losby Golfklubb Per Kristoffersen Daglig Leder per@losby.no 90926940 Losby Golfklubb
Miklagard Golf AS Tore Waagø Daglig Leder tore@miklagardgolf.no 97774996 Miklagard Golfklubb
Mørk Golf AS Peder Mørk Daglig Leder peder@tiik.no 90951968 Mørk Golfklubb
Onsøy Golfbane Yvonne Valle Daglig Leder yvonne@ongb.no 95075140 Onsøy Golfklubb
Oppegård Golfklubb Frode Valle Daglig Leder frode@opgk.no  93286115 Oppegård GK
Oslo Golfklubb Niels Vik Daglig Leder vik@oslogk.no 90079000 Oslo GK
Oustøen Country Club Derek Crawford  Daglig leder ( fra 1. juli ) derek@tyrifjord-golfklubb.no 92219976 Tyrifjord GK
Rød Golf AS Ove Salvesen Daglig Leder post@tjomegolfklubb.no 90214420 Tjøme Golfklubb
Skei Golfklubb Morten Sæther Daglig Leder info@skeigolf.no 99535171 Skei Golfklubb
Skoger Golfbane AS Anders Lantz Daglig Leder anders@drammen.golf 93090449 Drammen Golfklubb
Solnør Gaard Golfbane Trond Drevik Daglig leder trond@aagk.no 91888630 Ålesund Golfklubb
Soon Golfbane  Julie Wahlqvist Daglig Leder julie@soongolfbane.no 907 85 096 Soon GK
Toppgolf AS Thomas Amundsen Daglig leder thomas@toppgolf.no 93015959 Nordhaug GK
Tyrifjorden Golfklubb Anna Crawford Daglig leder ( fra 1. juli ) proshop@tyrifjord-golfklubb.no 92219976 Tyrifjord GK
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK hvis du godtar dette Les mer om cookies og personvern her